REALITNÉ INVESTÍCIE
REALITNÉ INVESTÍCIE Integer a nisi ante. Donec lorem leo, rhoncus nec tempus vel, bibendum quis nibh.
Vyhľadávanie
-
-
JJ Reality - Veľký jazdecký areál s ubytovaním, reštauráciou a betonárkou /Dunajská Lužná/
Cena:
3 500 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Dunajská Lužná
Ulica: 1
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 726 m2
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 5633425
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rozľahlý areál s vlastným rybníkom o výmere 35.000 m2, ktorý je momentálne využívaný ako jazdecký Ranč slúžiaci primárne pre ustajnenie koní a ich starostlivosť, nakoľko sa nachádza v kľudnej oblasti medzi obcami Dunajská Lužná a Šamorín. Jazero nachádzajúce sa na pozemku je o výmere 5.000 m2 a je plné vysadených rýb rôznych druhov.

Jazdecký areál poskytuje ako jazdu v krytej hale o výmere 800 m2, tak aj parkúrovú ohradu alebo vychádzku po okolí. Pre ustajnenie koní slúži 28 stajní so sprchou či soláriom pre rýchlejšie sušenie koní v zime a maštaľ o výmere 700 m2.

Pre pohodlie majiteľov koní sa tu nachádza aj reštaurácia s výhľadom do krytej jazdeckej haly, na prízemí so samostatnými toaletami a plne vybavenou kuchyňou. Na poschodí sa nachádzajú 4 apartmány, trojizbový byt a priestranná terasa s výhľadom na celý areál.

Na najvyššom poschodí sa nachádza priestranný byt o výmere 242 m2 pričom celková úžitková plocha domu predstavuje 726 m2.
Ďalšou stavbou ktorá je súčasťou tohto veľkolepého areálu je 11 apartmánových chatiek s vlastnou infraštruktúrou využívaných na prenájom.

Pozemok je možné využiť na mnohé účely nakoľko bol prevedený na : Zastavané plochy a nádvoria a Ostatné plochy. Na pozemok vedie betónova prístupová cesta s vlastným osvetlením.

V prednej časti pozemku sa nachádza stavebná betonárka ktorá je taktiež predmetom predaja. Nachádzajú sa tu tri vŕtané studne či dve vagónové žumpy. Taktiež sa tu nachádza vlastná trafostanica o výkone 100 kW a na kúrenie je využívané tuhé palivo. Možnosť prerábky aj na logistický park vďaka blízkemu zjazdu (cca 100 m) z plánovanej R7.

JJ Reality, s.r.o. je členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska).

Cena predmetnej Nehnuteľnosti zahŕňa províziu Realitnej kancelárie.

Poskytujeme profesionálne realitné a právne poradenstvo, vrátane vypracovania kúpnych zmlúv a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností.

V prípade potreby Vám zabezpečíme znalecký posudok a pomôžeme pri získaní hypotekárneho úveru.

Pre informácie o tejto alebo iných ponukách volajte na telefónne číslo makléra uvedeného v inzeráte.

Kontakt: Juraj Jarabica 0902 898 824

Maklér:

makler
Juraj Jarabica
+421 902 898 824

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.