JJ Reality - 4 - izb. novostavby nízkoenergetických RD /Veľký Biel/ s prístreškom pre auto v cene 169.900 €
Cena:
169 900,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Ivanka pri Dunaji
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 127 m2
Plocha pozemku: 352 m2
Energ. certifikát: A
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: 5633523
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

PROJEKT a LOKALITA:


Predstavujeme Vám ucelený projekt výstavby rodinných domov vo Veľkom Bieli.


Tento projektu vytvoril ekonomicky výhodný koncept, ktorý vyhovuje potrebám rodín všetkých vekových kategórií – nízkoenergetický 1-podlažný dom, na dostatočne veľkom pozemku s dobrými dispozíciami domu.


Rodinné domy sa nachádzajú v obci Veľký Biel, vzdialené 12 km od hlavného mesta Bratislava a 3 km od okresného mesta Senec s výbornou dopravnou dostupnosťou (len 4 km od výjazdu na diaľnicu ). Sú situované v pokojnej časti v slepej uličke obce Veľký Biel výhodnej z hľadiska dopravy aj občianskej vybavenosti. Škola, škôlka, zdravotné stredisko, obchody, ihriská, jazero, všetko dostupné pešou chôdzou.


Projekt tvori 8 rodinných domov. Ku každému rodinnému domu prislúchajú dve parkovacie státia, z toho jedno je zastrešené.


Rodinné domy spĺňajú podmienky energetického certifikátu A1. Je to najmä vďaka nasledovným parametrom domu:


 • Brúsená tehla 25 cm so zateplením 15 cm

 • Okná budú 6-komorové s izolačným trojsklom

 • Očakávané mesačné náklady na bývanie sú vo výške 100 € (voda, elektrika).DISPOZIČNÉ RIEŠENIE


4-izbový rodinný dom pozostáva zo: vstupnej chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálňou, 3 samostatných izieb, technickej miestnosti, samostatnej toalety, kúpeľne.

VÝMERY 4-izb. RD:

• Úžitková plocha: 92,2 m2

• Prístrešok pre auto: 18 m2


Rodinné domy budú dokončené do štádia holodomu (bez kuchynskej linky, sanity, dlažieb, podláh a interiérových dverí), s vonkajšou dlažbou na chodníky, parkovacie státie s prístreškom a oplotenie.


ARCHITEKTÚRA


Konštrukčné a technologické riešenie rodinných domov:


  NOSNÉ KONŠTRUKCIE A PRIEČKY- základy sú betónové so železobetónovou doskou. Obvodové murivo z pálených tehál hr. 250 mm. Vnútorné nosné murivo je z tehál hr. 250 mm. Priečky sú z tehál hr. 115 mm.
  STRECHA - Ako strešná izolácia bude použitá hydroizolačná fólia FATRAFOL (Sikaplan) hr. 1,5 mm. Strecha bude zateplená izoláciou v hrúbke 35 cm. Strecha je vyhotovená z certifikovaného väznikového krovu.
  VÝPLNE OTVOROV- okná a balkónové dvere - plastové, farba biela s izolačným trojsklom a šesťkomorovým systémom. Vchodové dvere plastové s viacbodovým uzamykaním. Okná zo strany ulica farba antracit.
  ÚPRAVA STIEN - obvodové murivo je upravené zatepľovacím systémom EPS hr. 150 mm a silikátovou omietkou. Vnútorné steny sú upravené jednovrstvovou vápenno-cementovou omietkou hr. 10-35mm. Obklad z tehličiek zo strany ulice medzi oknami.
  VYKUROVANIE A ROZVODY - vykurovanie je zabezpečené elektrickými odporovými vodičmi s podlahovým kúrením a ohrev TÚV je zabezpečený elektrickým zásobníkom TV s rýchloohrevom. Sú zabezpečené kompletné rozvody vody podľa PD, kanalizácia domu, kompletná elektroinštalácia podľa PD (vypínače a zásuvky - štandard biela, osvetlenie je ukončené spojkou "čokoládkou" svietidlá nie sú zahrnuté v cene), vrátane pripojenia do verejných sietí (bez pripojenia plynovej prípojky), rozvody slaboprúdu, lokálne rekuperačné jednotky a bleskozvod (zahrnuté v cene). Zmeny v rozvodoch za príplatok.
  VONKAJŠIE ÚPRAVY- terénne úpravy pred a za domom (zrovnanie terénu). Vyhotovenie zámkovej dlažby pred domom na šírku parkovacieho státia, plochy pod prístreškom a chodníkov. Oplotenie v zadnej časti pozemku (oceľové stĺpy a poplastované pletivo) bez brány a bráničky.
  REKUPERÁCIA - lokálna


RD.............Pozemok........................Stav
RD 1..........342 m2............................Voľný
RD 2..........352 m2............................Voľný
RD 3..........352 m2............................Voľný
RD 4..........353 m2............................Rezervovaný
RD 5..........354 m2............................Rezervovaný
RD 6..........355 m2............................Voľný
RD 7..........355 m2............................Voľný
RD 8..........353 m2............................Rezervovaný

Cena predmetnej Nehnuteľnosti zahŕňa províziu Realitnej kancelárie.


Realitná kancelária JJ Reality je členom NARKS. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotéky.

V prípade potreby Vám zabezpečíme znalecký posudok a pomôžeme pri získaní hypotekárneho úveru.

Kontakt: Juraj Jarabica 0902 898 824

Maklér:

makler
Juraj Jarabica
+421 902 898 824

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.