JJ Reality - 5. izb rodinný dom na pozemku 500 m2 /HVIEZDOSLAVOV/
Cena:
139 990,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Hviezdoslavov
Ulica: Hlavná
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 160 m2
Plocha pozemku: 500 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: áno
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: 5633533
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj murovaný samostatne stojaci 5 izbový RD.

Má prízemie a podkrovie. Je dokončený, dvojpodlažný, postavený na slnečnom 5 árovom pozemku. RD je s 5 obytnými miestnosťami + kuchyňa. Svojimi rozmermi uspokojí nároky aj 4-5 člennej rodiny. Z bočnej strany domu je možné zrealizovať garáž. Hlavný vstup do domu je zo zadnej časti ‐ zo severozápadnej strany, kde je menšia terasa, ktorá má bezbariérový prístup.

Dispozičné riešenie prízemia: vstupná chodba, odkiaľ je prístup do izby ‐ vľavo, potom vpravo je prístup do WC so sprchou a rovno je vstup do obývacej izby s kuchyňou. Z chodby je aj prístup do podschodiskového priestoru, kde je umiestnený zásobníkový ohrievač TÚV (elektrický bojler). Z obývacej izby je výstup von na terasu, ktorá má bezbariérový prístup.

Výstup do podkrovia je prístupný z obývacej izby po krivočiarom schodisku, dispozične pozostáva z chodbičky odkiaľ je prístup do 3-och samostatných izieb a kúpeľne s WC. Z dvoch izieb, ktoré sú orientované na juhozápad je výstup na balkón.

Vykurovanie je zabezpečované v obývacej izbe teplovzdušným krbom, ktorý má prieduchy do vrchných izieb. Ďalšie vykurovanie môže byť elektrické. Zásobenie vodou je z vlastnej studne, kanalizácia je do žumpy. RD je dokončený, prázdny, vymaľovaný na bielo, t.č. sa pripravujú revízne správy a zabezpečujú sa všetky podklady potrebné ku kolaudácii.

Hypotekárny úver Vám vybavíme v ktorejkoľvek banke.

Cena predmetnej Nehnuteľnosti zahŕňa províziu Realitnej kancelárie.

Realitná kancelária JJ Reality je členom NARKS. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotéky.

V prípade potreby Vám zabezpečíme znalecký posudok a pomôžeme pri získaní hypotekárneho úveru.

Pre informácie o tejto alebo iných ponukách volajte na telefónne číslo makléra uvedeného v inzeráte.

Kontakt: Andrej Adamec 0907 500 330

Maklér:

makler
JUDr. Andrej Adamec
+421 907 500 330

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.